بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه درمان به‌روز و در حال رشد باشد

139314822 Voiceshohadayekazeroon 550 300نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس‌ جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: با وجود مشکلات باید تلاش کنیم در حوزه درمان همواره به‌روز و در حال رشد باشیم.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از ایثار، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی صبح روز سه‌شنبه 12 آبان ماه در بازدید از طرح نوسازی و بهسازی ناوگان امداد آمبولانس کوثر و افتتاح مرکز مراقبت پرستاری شرکت «متد» وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین کلنگ زنی مرکز دندانپزشکی این شرکت، گفت: خوشحال هستم که این توفیق نصیب بنده شد تا در جمع خدمتگزاران جامعه به‌ویژه جامعه ایثارگری حاضر شدم تا با فعالیت‌های شما عزیزان از نزدیک آشنا شوم.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: اعضای جامعه ایثارگری حق بسیار بزرگی به گردن همه ملت ایران دارند زیرا این عزیزان کسانی هستند که آسایش و آرامش امروز ما به‌واسطه ایثار و فداکاری‌های آنان ایجاد شده است و یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به این عزیزان به‌خصوص در بحث خدمات پزشکی و درمانی است. امروز والدین معظم شهدا و بسیاری از جانبازان و ایثارگران ما به سن کهولت رسیده‌اند و در بحث پزشکی نیاز به خدمت‌رسانی بیشتری دارند.
معاون رییس جمهور با بیان اینکه هرقدر هم تلاش شود، نمی‌تواند جبران فداکاری‌های انجام شده توسط ایثارگران معزز و خانواده‌های گران‌قدر شهدا باشد، افزود: با این‌حال وظیفه ماست که در حد مقدور سعی کنیم تا به خدمت‌رسانی بپردازیم. ما باید کارهای مرتبط با امور درمانی ایثارگران را توسعه دهیم تا در خدمت این عزیزان باشیم. امروز شاهد نوسازی و بهسازی ناوگان آمبولانس شرکت «متد» هستیم که قابل‌تقدیر است و این موفقیت را به همه شما تبریک می‌گویم.
معاون رییس‌جمهوری با ابراز امیدواری برای آنکه روز به‌روز گام‌های بیشتر و بهتری در حوزه درمان ایثارگران برداشته شود، افزود: بعضی از مراکز و بیمارستان‌هایی که خدمات‌رسانی به ایثارگران را انجام می‌دهند، نیاز به بهسازی و به‌روز رسانی دارند و باید بکوشیم گام‌های بیشتری در این زمینه برداشته شود. البته وجود تنگناهای مالی کار را دچار مشکل می‌کند اما باید تلاش کنیم با وجود این مشکلات در حوزه درمان همواره به‌روز و در حال رشد باشیم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بنیاد را افضل دانسته‌اند و باید بکوشیم در همه ابعاد افضل باشیم، زیرا جامعه هدف ما افضل هستند.

 

 13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید