بزرگداشت و چهلمین روز شهادت سردار شهید سیدرحیم بازیار برگزار شد

بزرگداشت و چهلمین روز شهادت سردار شهید سیدرحیم بازیار برگزار شد
بزرگداشت و چهلمین روز شهادت سردار شهید سیدرحیم بازیار برگزار شد

سردار اسدی سخنران این مجلس، در بخشی از سخنان خود گفت، نگاه ما با شهدا و جانبازان متفاوت است. ما به دلیل دل بستگی به دنیا، تنها درد و رنج شهدا و جانبازان را می بینیم اما شهدا و جانبازان عزیز ما به درجه ای رسیده اند که به مصداق جمله حضرت زینب(س) که می فرماید: « مارایت الا جمیلا» تنها زیبایی می بینند چرا که توانسته اند کلیه امتحانات الهی را به بهترین نحو سپری کنند.

 

این مراسم روز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ در  امامزاده سیدعبداله روستای بلیان با حضور گسترده مردم شهید پرور کازرون، یادگاران هشت سال دفاع مقدس، امام جمعه، فرمانده بسیج سپاه،  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسئولین  این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش خبر ایثارگران شهدای کازرون، مراسم بزرگداشت و چهلمین روز شهادت جانباز شهید سردار سید رحیم بازیار با حضور پیشکسوتان و همرزمان شهید، مردم و مسئولین شهرستان کازرون همراه با سخنرانی سردار محمدجعفر اسدی فرمانده لشکر 33 المهدی  در دوران دفاع مقدس برگزار شد.

نگاه ما با شهدا و جانبازان متفاوت است

سردار اسدی در بخشی از سخنان خود گفت، نگاه ما با شهدا و جانبازان متفاوت است. ما به دلیل دل بستگی به دنیا، تنها درد و رنج شهدا و جانبازان را می بینیم اما شهدا و جانبازان عزیز ما به درجه ای رسیده اند که به مصداق جمله حضرت زینب(س) که می فرماید: « مارایت الا جمیلا» تنها زیبایی می بینند چرا که توانسته اند کلیه امتحانات الهی را به بهترین نحو سپری کنند.

یادآور می شود، جانباز ۷۰ درصد سردار شهید سید رحیم بازیار در تاریخ۶٣/١٢/۲۳ با مجروحیت های متعدد و به علت اصابت گلوله کالیبر دشمن قطع نخاع گردیده و پس از از ۳۹ سال تحمل رنج جانبازی در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ به یاران شهیدش پیوست.

روحش شاد و یادش گرامی

مراسم بزرگداشت شهید سید رحیم بازیار

دیدگاهتان را بنویسید