برگزاری کلنگ زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی بنیاد شهید فارس

برگزاری کلنگ زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی بنیاد شهید فارس
برگزاری کلنگ زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی بنیاد شهید فارس

آیین کلنگ زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی امام حسین(ع) بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در شیراز برگزارشد.

به گزارش گروه خبر وبسایت شهدای کازرون به نقل از ایثار، همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به استان فارس، آیین کلنگ زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی امام حسین(ع) بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در شیراز برگزار شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: خوشبختانه با همکاری خیلی خوبی که در استان فارس انجام شد لازم است از استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهردار شیراز و اعضای شورای شهر که پیگیری کردند قدردانی کنیم چراکه زمینی به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ساخت بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی اختصاص پیدا کرد.

بودجه پیشنهادی بنیاد شهید چقدر افزایش پیدا کرده است؟

دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی افزود: این بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی که ۵۰۰ تخت آن عمومی است دارای ۱۰۰ تخت برای جانبازان معزز اعصاب و روان خواهد بود و قرار است محوریت درمانی ایثارگران جنوب کشور را داشته باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز گفت: این بیمارستان با مساحت ۵۰ هزار متر مربع در ۶ طبقه ساخته می‌شود و قرار است دارای ۱۰ بخش بستری، ۱۰ اتاق عمل، ۲۴ تخت آی سی یو، ۲۴ تخته سی‌سی‌یو، ام آر آی، سی تی اسکن و آنژیوگرافی باشد.

ابراهیم بیانی افزود: این طرح با اعتباری افزون بر ۶۰۰۰ میلیارد ریال ساخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید