بازگشت پیکر های 68 شهید به کشور

1393 7همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) پیکرهای مطهر 68 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی منتقل می‌شوند.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، حسین عشقی فرمانده قرارگاه کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام خبر فوق افزود: پیکر مطهر 68 شهید دوران دفاع مقدس که در طول یک ماه گذشته از داخل خاک عراق و از مناطق ام الرصاص‌، مجنون و زبیدات توسط جستجوگران این قرارگاه کشف شده‌اند،‌ در روز دوشنبه سوم اسفند به میهن اسلامی منتقل و در ایام فاطمیه فضای میهن اسلامی مملو از عطر لاله‌های زهرایی می‌شود.این شهدا مربوط به عملیات‌های خیبر‌،والفجر8، و الفجر 1،محرم‌، کربلای 4 و تک دشمن هستند.

عشقی افزود: پیکر مطهر شهدا در ساعت 9 صبح بوسیله شناور از رودخانه اروند و از مقابل جزیره ام‌الرصاص به اسکله بندر خرمشهر منتقل و با ذکر «یا زهرا و یا حسین(ع)» مورد استقبال مسئولان و کاروان‌های راهیان نور و عموم مردم به ویژه مردم همیشه در صحنه آبادان و خرمشهر قرار خواهند گرفت.

وی اظهار کرد:پیکر مطهر این شهدا بعد از مراسم استقبال و عزاداری از بندر خرمشهر به معراج شهدای اهواز منتقل و بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم شبی با شهدا و عزاداری شام غریبان شهادت حضرت فاطمه(س) برگزار خواهد شد. 

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید