بازگشت پیکرهای ۲۷۰ شهید دفاع مقدس به کشور

1393 109

1393 109پیکرهای مطهر ۲۷۰ شهید دفاع مقدس، که طی عملیات اخیر تفحص کشف شده‌اند در روز ۲۸ اردیبهشت ماه از طریق مرز شلمچه وارد کشور خواهندشد.

 

 

 

شهدای کازرون، سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام این خبر گفت: در دو هفته اخیر با تلاش کمیته جستجوی مفقودین در جنوب عراق فاو، ابوفلوس ،شلمچه ،مجنون و زبیدات پیکرهای تعداد ۲۷۰ شهید به دست آمده است که در روز ۲۸ اردیبهشت ماه در مرز شلمچه وارد کشورخواهند شد و مورد استقبال عشایر غیور دشت آزادگان قرار خواهند گرفت.

سردار باقرزاده خاطرنشان کرد: این شهدا برای مراسم وداع به سوسنگر منتقل خواهد شد و مراسم استقبال کاملا عشایری برگزار خواهد شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین خاطر نشان کرد: همزمان با ایام شهادت امام موسی بن جعفر (ع) روز ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری نیز تعداد چهار شهید در دو نقطه استان خوزستان، بخش سردشت زیدون و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تشییع و به خاک سپرده شدند.

وی گفت: تاکنون در سراسر کشور استقبال بسیار خوبی برای درخواست تدفین شهدای گمنام شده است از جمله ۱۲۰۰ شهر و شهرستان و ۱۸۰ دانشگاه و حوزه علمیه درکشور در نوبت هستند.

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید