ایثارگران تا 25 دی‌ماه برای ثبت نام بیمه تکمیلی فرصت دارند

139314877 photoshohadayekazeroonمدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: ایثارگران تا 25 دی‌ماه سال جاری برای ثبت نام خود در بیمه تکمیلی فرصت دارند.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون ایرج عربی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی «ایثار» در رابطه با اتمام مهلت ثبت نام بیمه‌های تکمیلی ایثارگران، گفت: همه ایثارگرانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام خود در بیمه تکمیلی اقدام نکرده‌اند، حداکثر تا 25 دی‌ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران که در آن دارای پرونده هستند، تقاضای خود را برای استفاده از بیمه تکمیلی ارائه کنند.
وی تصریح کرد: آن دسته از ایثارگرانی که بیمه درمانی آن‌ها از طریق بیمه نیروهای مسلح انجام‌شده است، لازم است تا برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی به دفاتر بیمه‌ای نیروهای مسلح مراجعه کنند.
مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین گفت: در قرارداد جدید بیمه تکمیلی ایثارگران که با بیمه ایران منعقد شده است، پرداخت هزینه حق مراقبت آن دسته از والدین گرامی شهدا که دچار بیماری‌های صعب‌العلاج هستند نیز از طریق بیمه در نظر گرفته شده است.
عربی ادامه داد: بر این اساس پزشکان بیمه ایران به همراه معاونان بهداشت و درمان بنیاد با هدف بررسی وضعیت جسمی از والدین معزز شهدای صعب‌العلاج دیدار می‌کنند تا برای ارائه خدمات مناسب درمانی به آن‌ها تصمیم‌گیری شود.
وی همچنین از تحت پوشش قرار گرفتن خدمات اورتز و پروتز ایثارگران در بیمه تکمیلی خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه تعیین‌شده و قرارداد جدید بیمه تکمیلی که با بیمه ایران منعقد شده است، خدمات اورتز و پروتز نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته است و اعضای جامعه شاهد و ایثارگر می‌توانند در صورت نیاز از این خدمت بهره‌مند شوند.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید