انجام امور درمانی بیش از 167 ایثارگر توسط پروفسور مهدیان

1393514624مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از انجام امور درمانی بیش از 167 جانباز و ایثارگر توسط پروفسور مهدیان در بیمارستان های خاتم الانبیاء (ص) و ساسان خبر داد.

 

 

 

 

 به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، ایرج عربی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی «ایثار» گفت: پروفسور «حسین مهدیان» فوق تخصص ستون فقرات از کشور انگلستان روز جمعه 30 بهمن ماه وارد کشورمان شد و از روز شنبه 1 اسفندماه کار معاینه و درمان جانبازان و خانواده های معظم شهدا را در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) شروع کرده است.

وی ادامه داد: پروفسور مهدیان تا روز دوشنبه 3 اسفندماه در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) بیش از 88 جانباز و ایثارگر را معاینه کرد. وی همچنین در این مدت 8 عمل جراحی و 18 مورد بلوک عصبی را نیز برای جانبازان و ایثارگران دارای مشکلات ستون فقرات انجام داده است.
مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره انجام امور پزشکی توسط پروفسور مهدیان در بیمارستان ساسان نیز گفت: در بیمارستان ساسان نیز در روزهای سه شنبه 4 اسفند و چهارشنبه 5 اسفند بیش از 30 جانباز و ایثارگر توسط پروفسور مهدیان معاینه شدند. همچنین 3 مورد جراحی در روز سه شنبه و 3 مورد جراحی نیز در روز چهارشنبه توسط وی انجام شد و 3 مورد جراحی نیز روز پنجشنبه 6 اسفند انجام می شود. در طول این مدت 14 مورد بلوک عصبی بر روی جانبازان و ایثارگران محترم انجام شده است.

عربی در پایان تاکید کرد: در طول این مدت معاینات و انجام امور پزشکی توسط پروفسور مهدیان با همکاری اساتید و متخصصان دانشگاه های تهران و شهید بهشتی انجام شده است.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

 

دیدگاهتان را بنویسید