امضای تفاهم‌نامه بنیاد و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برای اشتغال ایثارگران

13935140 photoshohadayekazeroonمعاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای تفاهم‌نامه همکاری فی مابین بنیاد و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، مهدی ایزدی گفت: در راستای اجرای بند «ب» ماده (34) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و بهره‌مندی ایثارگران جویای کار فاقد مهارت از ظرفیت‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد و این سازمان امضا شده است.

در این تفاهم‌نامه که با هدف ارتقای سطح مهارت و آموزشی ایثارگران متناسب با نیاز بازار کار و با نگاه به ایجاد اشتغال پایدار به امضا رسید به همکاری دو دستگاه به‌منظور دستیابی به اهداف مورد نظر تأکید و مقرر شده هر یک از طرفین نسبت به ابلاغ تفاهم‌نامه یادشده به مراکز استانی خود برای برگزاری جلسات مشترک استانی و اجرای مفاد آن اقدام کنند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد تصریح کرد: یکی از مواد مهم این تفاهم‌نامه تشکیل کارگروه مشترک راهبری ملی و استانی به‌منظور هماهنگی بیشتر در اجرای آن است که در این راستا ارائه خدمات بیشتر در بخش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را تسهیل و تسریع می‌کند.

وی با اشاره به اهداف امضای این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: با اجرای مفاد تفاهم‌نامه مذکور به یکی از شاخص‌های اقتصاد مقاومتی یعنی توانمندسازی شغلی جامعه هدف در بنیاد جامعه عمل پوشانده شده و در راستای اهداف شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» گام‌های مؤثری برداشته خواهد شد.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید