Untitled-01
جستجو
Close this search box.

امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان در اوج اقتدار است

13935103 photoshohadayekazeroonدر جلسه مشترک مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس بر نقش صدا و سیما در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه تأکید شد.

 

 

 به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از «ایثار»، رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس به همراه سید علی محمدی معاون فرهنگی و امور اجتماعی با سید تقی سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس دیدار کردند.
رجبعلی راهی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در این دیدار، گفت: توافق بسیار خوبی با صدا و سیما در تعامل و تبادل در ساخت برنامه ها صورت گرفته است که خوشبختانه برنامه های آن نیز از صدا و سیمای مرکز فارس پخش شده و یا در حال پخش است.
وی با اشاره به اینکه پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت مردم را در راه این فرهنگ نگه می دارد، بدون شک اگر فرهنگ ایثار در جامعه حفظ شود به اندازه خود در جامعه نقش آفرینی می کند، بیان کرد: باید به مجموعه صدا و سیمای استان فارس خداقوت گفت که توانسته این گونه با تولید برنامه های موثر در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این جهت نقش آفرینی کند.
مدیر کل بنیاد استان فارس گفت: بنیاد با وجود خانواده های شاهد و ایثارگر توانمند و نخبه ای که دارد می تواند ظرفیت بسیار عظیمی برای تامین برنامه های شبکه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای فارس باشد.
سیدتقی سهرابی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان در اوج اقتدار و سربلندی است و وظیفه ما در رسانه ملی حفظ این دستاورد‌ها و انتقال آن به نسل‌های آینده است.
وی تصریح کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت در همه جای جامعه امروز به جریان بیافتد تا مردم هر چه بیشتر با این فرهنگ غنی انس و الفت بگیرند.
در این نشست بر تعامل هر چه بیشتر صدا و سیما و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس تاکید و از تلاش های صدا و سیمای مرکز فارس در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی شد.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

 

دیدگاهتان را بنویسید