آخرین وضعیت کارت‌های ایثارگری

13935032 photoshohadayekazeroonرئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش گفت: کارت ایثارگری از سوی معاونت احتیاط صادر می‌شود که برای رزمندگان معسر واجد شرایط کمکهایی را در نظر گرفته‌ایم.

 

 

 

سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، امیر سرتیب دوم ستاد “داود کاظمی” رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش درباره وضعیت کارتهای ایثارگری اظهار داشت: کارت ایثارگری از سوی معاونت احتیاط صادر می‌شود و البته بحث کسری خدمت با کارت ایثار وجود دارد و ضمنا به رزمندگان معسر در صورت واجد شرایط بودن کمک‌های لازم تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: در سنوات گذشته برای معسرین کمک‌هایی در نظر گرفته می‌شد و به صورت منظم پرداخت می‌گردید اما طبق قانون جدید ستاد کل نیروهای مسلح این سنوات به صورت ماهانه پرداخت می‌شود و در این زمینه از خرداد سال 93 حدود 2780 نفر ثبت نام کردند و امید است اعتبارات لازم در این زمینه با مد نظر گرفتن شرایط صرف شود.

رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: ما از سال 94 یک هماهنگی با بنیاد شهید داشته‌ایم و قرار است طبق بند م ماده 44 قانون برنامه پنجم پس از طی شدن مراحل اداری شخص مورد نظر و پس از پروسه احراز  به بنیاد شهید معرفی گردند و کسانی که ما احراز می‌کنیم قطعا تایید خواهند شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: جانبازانی که در بنیاد شهید هستند و معسر شدنشان تصویب شده کمکهای معیشتی را دریافت می‌کنند و در این پروسه رزمندگان مناطق عملیاتی را ثبت نام کرده‌ایم و در تهران و البرز ثبت نام انجام می‌شود و همچنین در اقصی نقاط کشور افراد داوطلب می‌توانند به نزدیکترین یگان شهر خود مراجعه کنند.

باشگاه خبرنگاران

 

دیدگاهتان را بنویسید