شما باید جلوی ضدانقلاب را بگیرید

شما باید جلوی ضدانقلاب را بگیرید
شهید یاری رنانی در بخشی از وصیت‌نامه خود نوشته است: «مبادا باعث شکست انقلاب شوید و مبادا بگذارید این گروه‌های به اصطلاح طرفدار خلق، ضربه‌ای به انقلاب و اسلام وارد کنند، شما باید جلوی هرگونه ضدانقلاب را بگیرید.»

شما باید جلوی ضدانقلاب را بگیرید

 

به گزارش پایگاه خبری شهدای کازرون، شهید «محمدعلی یاری رنانی» فرزند «رجبعلی»، ۲۰ خرداد ۱۳۴۱ در اصفهان دیده به جهان گشود. این شهید والامقام ۲۱ خرداد ۱۳۶۰ در منطقه عملیاتی دارخوئین به فیض شهادت نائل آمد. بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید را با هم می‌خوانیم.

 

بسم رب الشهداء والمستضعفین

 

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون

با درود بر رهبر انقلاب امام خمینی و با سلام بر مردم ستم‌دیده، شما مردمی که سال‌ها زیر چکمه‌های ابرقدرت‌ها دست و پا می‌زنید و به لطف خداوند و رهبری امام خمینی، انقلاب کردید. چقدر شهیدان دادید و چقدر مجروح و حالا باید از خون شهیدانان پاسداری نماییم. متوسل به خدا شویم که طول عمر امام را به ظهور حضرت مهدی(عج) برساند. از شما مردم تقاضا می‌کنم که مبادا قلب امام را ناراحت کنید، مبادا باعث شکست انقلاب شوید و مبادا بگذارید این گروه‌های به اصطلاح طرفدار خلق، ضربه‌ای به انقلاب و اسلام وارد کنند، شما باید جلوی هرگونه ضدانقلاب را بگیرید.

 

قسمتی از وصیتنامه و نامه سردارشهید دکتر علی اکبر پیرویان

 

پدر و مادر عزیزم! شما آرزوهایی برای من داشتید و سال‌ها منتظر بودید که مرا در یک زندگی خوب و شرافتمندانه ببینید ولی من زندگی بهتری را انتخاب کردم و آن جهاد در راه خدا و مبارزه با دشمنان اسلام است. من راهم را ادامه خواهم داد تا شهادت. شما از اینکه فرزندی را در راه خدا داده‌اید باید خوشحال باشید که توانستید امانت خدا را نزد خدا برگردانید. می‌دانید چقدر از مادرها جوانان خود را در راه خدا داده‌اند؟ از اینکه نتوانستم زحمات شما را جبران کنم طلب بخشش می‌کنم.

برادران وخواهرانم! امیدوارم شما هم مثل برادران و خواهران شهدای دیگر باشید و از اینکه برادرتان را در راه خدا داده‌اید خوشحال باشید و افتخار کنید. امیدوارم خدا به شما صبر بدهد. برادرانم! شما هم به جبهه بروید و اسلام را زنده نگه دارید.

والسلام

محمدعلی یاری به تاریخ، ۱۳۶۰/۰۲/۱۲