همگی آستین ها را بالا بزنید و جنگ و جهاد در راه پروردگار را انتخاب کنید

همگی آستین ها را بالا بزنید و جنگ و جهاد در راه پروردگار را انتخاب کنید

در فرازهایی از وصیت‌نامه سردار شهید مسلم شیرافکن آمده است: ای ملت غیور و ای ملت شهید پرور بدانید در موقعیتی که ما قرار داریم دشمن نفس های آخر خود را می کشد و جنگ به حساسترین نقطه خود رسیده و اگر دراین حال در جبهه ها احساس کمبود شود و سنگرها خالی بماند دشمن از فرصت استفاده کرده و ضربه خود را به پیکر اسلام وارد می کند.

به گزارش خبرنگار حماسه و دفاع شهدای کازرون، سردار شهید مسلم شیر افکن سال 1341 در شهرستان کازرون به دنیا آمد. پدرش رضا(میرزا)، کشاورز بود. این شهید والامقام با عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و بارها در جبهه های دفاع مقدس مجروح و بر اثر استنشاق گاز شیمیایی به درجه رفیع جانبازی نائل گردید، وی پس از تحمل  سال ها درد و رنج در تاریخ ۱۳۷۰/۰۸/۱۸ در بیمارستان مسلمین شیراز به برادر و  یاران شهیدش پیوست.

در فرازی از وصیت نامه سردار شهید مسلم شیرافکن آمده است:

ای ملت غیور و ای ملت شهید پرور بدانید در موقعیتی که ما قرار داریم دشمن نفس های آخر خود را می کشد و جنگ به حساسترین نقطه خود رسیده و اگر دراین حال در جبهه ها احساس کمبود شود و سنگرها خالی بماند دشمن از فرصت استفاده کرده و ضربه خود را به پیکر اسلام وارد می کند و خدای ناخواسته خون شهدای اسلام مخصوصاً شهدای این انقلاب پایمال می گردد پس همگی آستین ها را بالا بزنید و جنگ و جهاد در راه پروردگار را انتخاب کنید.