سفر متخصصین جراحی صرع و اورولوژی برای درمان جانبازان به کشور

139314877 photoshohadayekazeroonمدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر متخصصین «جراحی صرع» و «اورولوژی» برای درمان جانبازان به کشورمان خبر داد.

   

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، ایرج عربی در این رابطه گفت: پروفسور «فدریکو» و پروفسور «هادر»، متخصصین تشنج، صرع و جراحی مغز روز یکشنبه 29 فروردین ماه به دعوت بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ویزیت و درمان جانبازان دارای مشکلات تشنج و صرع به کشورمان می آیند.

وی ادامه داد: این متخصصین به مدت 5 روز در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) به معاینه جانبازان می پردازند و در صورت نیاز اقدامات درمانی را برای این عزیزان اجرا خواهند کرد.

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه از حضور پروفسور «صدیق» متخصص اورولوژی در کشورمان خبر داد و گفت: پروفسور صدیق از امروز شنبه 28 فروردین ماه با حضور در کشورمان، به مدت 4 روز به معاینه و درمان جانبازان گرامی می پردازد.

عربی همچنین با اشاره به حضور پروفسور «اشتومر» در کشورمان گفت: این متخصص «جراحی تومور» و «اپی لپسی» هفته گذشته به کشورمان مسافرت کرد و در مدت حضور خود، به معاینه 24 نفر از جانبازان گرامی پرداخت و اقدامات لازم را برای درمان این عزیزان انجام داد.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید