با این نرم افزار شنوایی خودرا محک بزنید+دانلود

برای اینکه ببینید چقدر از شنوایی خودتون رو از دست داده اید می توانید صداهای درون نرم افزار که در فرکانس های مختلف پخش می شوند راگوش کنید. 15 تا 18 نرمال است.این نرم افزار کاملا رایگان می باشد.

 

 

 

به گزارش سرویس علم و فناوری شهدای کازرون، یک انسان معمولی صداهای با فرکانس بالاتر از 20هزار هرتز رو نمی تواند بشنود، ولی با از دست دادن قابلیت شنوایی گوش میانی این میزان به 15 هزار و حتی بیشتر هم کاهش پیدا می کند. هر چی که ما بزرکتر شویم کم کم گوش داخلی ما توانایی و قابلیت شنوایی خود را از دست می دهد. برای اینکه بدانیم چقدر از شنوایی خودمان را از دست داده ایم می توانید صداهای زیر را که در فرکانس های مختلف پخش می شود را گوش کنید.برای اینکه واقعا هم مطمئن باشیدکه صداها پخش می شود می توانید از برادر و یا خواهر کوچکتر از خودتان کمک بگیرید.

نوجوان قدرت شنوایی بهتری نسبت به دیگران دارند و این مورد با افزایش سن انسان تاحدودی کاهش می یابد. شایع است که افراد بالای ۲۵ سال (بعضی منابع ۳۰ سال) قادر به شنیدن صداهای بالای ۱۵KHz نیستند. البته این مورد برای کسانی که زیاد با موسیقی سر و کار دارند تا حدودی متفاوت تر است و آنها شنوایی خود را سریعتر از دست می دهند. موقعیت‌های متفاوتی وجود دارد که طی آن‌ها ممکن است به شنوایی شما آسیب‌های جدی وارد شود. بسیاری از ما قطعا ‌چنین موقعیت‌هایی را تجربه کرده‌ایم. به همین دلیل مهم است که بدانیم اکنون وضعیت شنوایی ما در چه سطحی است، به ویژه اینکه بسیاری از ما نمی‌دانیم ‌چه زمانی وضعیت شنوایی ما وخیم می‌شود.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

 • دانلود و مشخصات فایل

 


 • حجم: 1.12مگابایت
 • نسخه: 1.0
 • اجرا در: اندروید 2.3

باشگاه خبرنگاران

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعی


JoomShaper