28 اردیبهشت سال های 58، 59، 65، 66، 67


28/02/58


گزارش دفتر هماهنگی مناطق ستاد فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فعالیت شش گروه تجزیه‌طلب در خوزستان و جریان‌هایی كه تحت لوای شیخ شبیر فعالیت می‌كنند.

مصاحبه مطبوعاتی مدنی استاندار خوزستان دربارة ناآرامی‌های خوزستان از جمله در خرمشهر ، شوشتر و مسجد سلیمان ، تقویت نیروهای انتظامی و پاسداران برای مقابله با هرگونه تحرك ضدانقلابی و خلع سلاح عمومی و ادغام كمیته‌های استان در تشكیلات سپاه پاسداران .
سخنرانی دو ساعته عزالدین حسینی در دانشگاه صنعتی شریف تهران و اعتراف تلویحی به عدم موفقیت در كسب امتیاز درباره كردستان از دولت و امام خمینی ؛ راهپیمایی و اعتراض مردم بانه و اشنویه به سانسور و پخش نكردن اخبار ملاقات‌های عزالدین حسینی با امام و مقامات دولتی از صدا و سیما .

اعلام مواضع سازمان مجاهدین خلق ایران در مورد مسائل اخیر روزنامه‌های كیهان و آیندگان در پیامی به سندیكاكی نویسندگان و خبرنگاران : شكستن سر و دست مقدمتاً با شكستن قلم‌های مسئول و بیدار آغاز شده است .
ملاقات عشایر جوانرود و اورامانات با امام خمینی در قم و هشدار امام در مورد توطئه تفرقه‌اندازی دشمنان در صفوف ملت در استان‌های مختلف كشور از جمله در خوزستان ، كردستان ، بلوچستان و …

یكی از وزیران مشاور در امور خارجه انگلیس در مجلس عوام محاكمات سیاسی و اعدام‌ها را در ایران نكوهش كرد .
مصاحبة اختصاصی آیت الله شریعتمداری با خبرنگار روزنامه گاردین و اظهار نظر درباره دولت موقت ، دخالت مراجع و روحانیت در كارهای دولت ، اعدام‌ها و مصادره اموال محكومین دادگاه‌های انقلاب و …


28/02/59ورود امام خمینی (ره) به جماران.


28/02/65تك عراق به مهران.


28/02/66برخورد نفتكش شوروی با نام مارشال چویكوف در خلیج فارس با یك مین دریایی


28/02/67اولین حمله قایق‌های تندرو ایران به یك تانكر ژاپنی پس از اعلام سیاست جدید

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعی


JoomShaper