دیدار با خانواده چهار شهید کازرونی گردان فجر

رزمندگان کازرونی گردان فجر با خانواده شهیدان: مسلم آشتاب، محمدجواد کارگریان، مصطفی دیانتی نسب و قاسم جوکاران دیدار کردند.

 

 

 

 

 به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، جمعی از پیشکسوتان و رزمندگان کازرونی گردان فجر لشکر 33 المهدی (عج) ضمن دیدار با خانواده معظم شهیدان: مسلم آشتاب، محمدجواد کارگریان، مصطفی دیانتی نسب و قاسم جوکاران یاد و خاطره همرزمانشان را گرامی داشته و تندیس یاد واره 183 شهید شهرستان کازرون در گردان فجر را به آنان اهدا نمودند.

 

رزمندگان گردان فجر به یاد دوران دفاع مقدس که هر روز صبح را با قرائت زیارت عاشورا آغاز و شب را با خواندن سوره واقعه به پایان می رساندند در منزل یاران و همرزمان شهید خود سوره واقعه را قرائت نموده و در پایان خاطره ای از شهدای والامقام  را عنوان نمودند.

 

شهید مسلم آشتاب سال 1342 در کازرون متولد گردید و در روز هشتم بهمن ماه سال 1365 در جبهه ی شلمچه، عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.

 

شهید محمدجواد کارگریان سال 1340 در کازرون متولد گردید و در 21 بهمن ماه سال 1364 در منطقه فاو، عملیات والفجر 8 به شهادت رسید.

 

شهید مصطفی دیانتی نسب سال 1345 در کازرون متولد گردید و در تاریخ 1365/10/30 در جبهه ی شلمچه، عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.

 

شهید قاسم جوکاران سال 1345 در کازرون متولد گردید و در تاریخ 1365/10/04 درعملیات کربلای چهار پس از عبور از اروند به شهادت رسید. 

 

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعی


JoomShaper