پروفسور بیک مهاجری برای درمان جانبازان به کشورمان سفر می‌کند

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پروفسور بیک مهاجری فوق تخصصی لگن و فمور از کشور اتریش جهت ویزیت و درمان جانبازان و ایثارگران به کشورمان سفر می‌کند.

 

 به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، ایرج عربی با اعلام این خبر گفت: دعوت از پزشکان متخصص و به نام بین‌المللی برای حضور در کشورمان از برنامه‌های جاری معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران است که بر اساس سیاست‌ها و استراتژی هدف‌گذاری شده بنیاد در درمان ایثارگران عزیز پیگیری و اجرا می‌شود.


وی افزود: در همین راستا ویزیت و درمان خانواده‌های شهدا و جانبازان معزز توسط پروفسور بیک مهاجری فوق تخصص لگن و فمور از کشور اتریش جهت ویزیت و درمان جانبازان و ایثارگران در نیمه دوم تیر ماه ۱۳۹۶ به کشورمان می‌آید.


مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: جانبازان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران که از نیاز به معاینه و درمان در حوزه‌های تخصصی یاد شده دارند، جهت تشکیل پرونده هر چه سریعتر به بنیاد مناطق مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۶۵۳۵۰ کلینیک استئومیلیت تماس بگیرند.

 

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعیWarning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 450560 of 455782 bytes written, possibly out of free disk space in /home3/shahidi2/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 421
JoomShaper