معوقات ایثارگران تا پایان امسال پرداخت می شود

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پنج هزار و 30 میلیارد ریال از معوقات مربوط به سال 1391 ایثارگران تا پایان امسال پرداخت می شود.

 

 
شهدای کازرون، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی روز دوشنبه در حاشیه برگزاری نخستین یادواره ملی شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران در مشهدافزود: پرداخت معوقات سالهای 92 و 93 ایثارگران از دیگر برنامه های اصلی بنیاد شهید است.

وی در ادامه به اجرایی شدن ماده 63 فرهنگ ایثار شهادت در سال جاری اشاره و بیان کرد: قانون جامع ایثارگران که 73 درصد آن پارسال آن پیاده شد اما به دلیل مسائل مالی هنوز کامل نشد امسال به صورت ویژه مورد بررسی قرار می گیرد و اجرایی می شود.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به پرسشی در خصوص آخرین وضعیت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از این نهاد نیز گفت: تحقیق و تفحص صورت گرفته از بنیاد شهید در صحن علنی مجلس قرائت می شود و زمان دقیق آن بستگی به نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارد و ما در این زمینه تمامی دغدغه های نمایندگان را برطرف کرده ایم.

وی همچنین اظهارداشت: یادواره شهید صیاد شیرازی در مشهد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برگزار شده است.

نخستین یادواره ملی شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی، امیران و چهار هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران در خراسان رضوی روز دوشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی، مادر شهید صیاد شیرازی، امام جمعه مشهد، استاندار خراسان رضوی، رییس مشاورین گروه معارف جنگ صیاد شیرازی، رییس سازمان حفاظت اطلاعات ارتش، مدیران استانی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعی


JoomShaper