معوقات خانواده های معظم شهدا امروز در حساب ایشان

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: معوقات خانواده های معظم شهدا امروز چهارشنبه واریز می شود.

 

 
به گزارش شهدای کازرون از پایگاه اطلاع رسانی 'ایثار'، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در دیدار با نخبگان شاهد و ایثارگر و نمایندگان تشکل های مختلف شاهد و ایثارگر ضمن تسلیت در گذشت آیت الله مهدوی کنی، اظهار کرد: همنشینی با نخبگان و تشکل های شاهد ایثارگر برای بنده مایه خرسندی بسیار است.

وی ادامه داد، ارتباط نزدیک با تشکل های شاهد و ایثارگر برای اینجانب بسیار حائز اهمیت است. در ابتدای پذیرش مسئولیت بنیاد به دلیل حجم بالای کار و کمبود وقت، حتی از دادن وقت ملاقات به همکاران عزیزم در مجلس شورای اسلامی نیز معذور بودم، با این وجود با تشکل های شاهد و ایثارگر ملاقات های متعددی ترتیب دادم.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه تشکل های شاهد و ایثارگر و نخبگان باید همواره نظرات خود را به مدیران بنیاد منتقل کنند، افزود: بنده مهمان بنیاد هستیم و صاحبخانه اصلی فرزندان شهدا هستند. فرزندان شهدا باید به مرور مسئولیت اداره خانه خودشان را بر دوش بگیرند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تحولات اخیر بنیاد و انتصاب چندین مدیر ایثارگر جوان به جای نیروهای بازنشسته خاطر نشان کرد: از ابتدای فعالیت در بنیاد اعتقاد داشتم که بازنشستگی مدیران باید اعمال شود و در عین حال نیروهای مامور از سازمان ها و نهادهای دیگر نیز به محل کار خود بازگردند. همچنین اعتقاد داشتم که نباید برای اداره بنیاد از خارج از بنیاد مدیر آورد و فقط در سه مورد که چاره ای نداشتیم از چهره های بیرون از بنیاد استفاده کردم.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی افزود: بنده در عین اعتقاد به جوانگرایی معتقدم که انتصاب نیروهای جوان نباید با عجله و شتابزدگی همراه باشد و فرزندان شهیدی هم که وارد عرصه مدیریت می شوند باید به خاطر داشته باشند که حفظ آبروی پدرانشان از همه چیر مهمتر است. فرزندان شهدا باید زینت پدرانشان باشند.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال وظیفه ذاتی بنیاد نیست، خاطر نشان کرد: با این وجود اشتغال زایی برای جامعه هدف از جمله دغدغه های اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است. کشور ما 11 میلیون بیکار دارد که امیدواریم با تلاش های دولت محترم و رفع تحریم های ظالمانه تحولی بزرگ را در عرصه اشتغال شاهد باشیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به پرداخت معوقات ایثارگران پس از سال ها اظهار کرد: از زمانی که به بنیاد آمدم دغدغه اصلی ام پرداخت مطالبات ایثارگران بود. معوقات ایثارگران رقم بسیار سنگینی بود اما با این وجود مصاحبه کردم و گفتم اگر نتوانم این معوقات را پرداخت کنم، استعفا می دهم و این مسئله را به آقای دکتر روحانی هم عرض کردم.

معاون رئیس جمهوری افزود: دغدغه بار سنگین پرداخت معوقات خواب را از من گرفته بود. با این وجود با حمایت های رئیس جمهوری محترم در وقت وعده داده شده معوقات ایثارگران پرداخت شد. رئیس جمهوری گاه در جلسات هیات دولت برای حل مشکل ایثارگران به برخی مسئولان نهیب می زد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره زمان پرداخت معوقات خانواده های شهدا، اظهار داشت: معوقات خانواده های معزز شهدا امروز چهارشنبه 30 مهر به حسابشان واریز می شود.

در پایان این نشست لوح یادبودی به پاس تحقق وعده های داده شده، از طرف فررندان شهید نخبه و تشکل های شاهد و ایثارگر به حجت الاسلام والمسلمین شهیدی تقدیم شد.

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعی


JoomShaper