حاج اسد الله کتویی زاده پدر دو شهید و یک جانباز 70 درصد دار فانی را وداع گفت

حاج اسدالله کتویی زاده پدر شهیدان محمدصادق، مهران و جانباز 70 درصد حاج محمدجعفر کتویی زاده دار فانی را وداع و به فرزندان شهیدش پیوست.

 

 

 

 

شهدای کازرون، پیکر پاک پدر این دو شهید والامقام که شب گذشته به علت بیماری در بیمارستان ولی عصر کازرون درگذشت، عصر فردا مورخه 1393/06/18 ساعت پنج و نیم عصر از فلکه امامزاده سید محمد نوربخش تشییع و در قطعه ایثارگران به خاک سپرده خواهد شد.ضمنا مراسم سومین و هفتمین رور در گذشت آن مرحوم در بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخه 1393/06/19 از ساعت چهار و نیم الی شش و نیم در مسجد صاحب الزمان کازرون برگزار می گردد.

محمدصادق کتویی زاده در تاریخ 1365/02/24 در منطقه شرهانی به شهادت رسید که مدتی پیکر پاکش در جبهه جاماند  و با وجود گرمای شدید آفتاب جسد این عزیز سالم به پشت جبهه منتقل و در قطعه سوم گلستان شهدای کازرون (امامزاده سید محمد نوربخش) دفن گردید.

مهران کتویی زاده نیز در عملیات کربلای چهار در مورخه 1365/10/04 در منطقه عملیاتی خرمشهر پس از عبور از اروند به شهادت رسید که پس از سال ها جنازه وی تفحص و در قطعه سوم گلستان شهدای کازرون در کنار دیگر همرزمان شهیدش دفن گردید.

مدیریت سایت جامع فرهنگی مذهبی شهدای کازرون این مصیبت وارده را به خانواده محترم کتویی زاده خصوصا جانباز 70 درصد حاج محمدجعفر کتویی زاده و جامعه ایثارگران تسلیت عرض می نماید.

 

اشتراک گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جستجو

تبلیغات

اوقات شرعی


JoomShaper